Brinner

Kontakt

Det är vi som är Brinner. 

 
Erik.jpg

Erik Kilström
Projektledare
erik@brinner.se
070 - 345 49 01

Klas Kallur
Projektledare/Art director
klas@brinner.se
073 - 152 19 10

Martin.jpg

Martin T Sahlin
Copywriter
martin@brinner.se
070 - 260 85 95

 
 
Bjorn.jpg

Björn Gustafsson
Art director
bjorn@brinner.se
073 - 063 40 50

Louise.png

Louise Yngveson
Art director
louise@brinner.se
073 - 695 55 65

Henke.jpg

Henrik Brodén
Formgivare/originalare
henrik@brinner.se
070 - 363 33 47

 
 

 
 

Kontakta oss gärna! Använd formuläret nedan eller maila oss på info@brinner.se.

 
 
 
 
 
 

Brinner AB
Åsgatan 30
791 71 Falun

 
 

 
 

Jobba på Brinner.

Vi är alltid intresserade av nya vänner. Skicka din intresseanmälan så hör vi av oss. 

Maila oss på jobb@brinner.se